top of page

SEKSENDOKUZ Yeniden Yapılanma ile Sektöre Yenilik Getiriyor

5 Mart 2024


Yüksek Mimar Ayşe Çetin ve mimar-inşaat mühendisi Ufuk Çetin liderliğindeki SEKSENDOKUZ, 26 yıllık deneyiminin ardından sektöre yenilikler getiriyor. Artık sadece tasarım değil, aynı zamanda uygulama alanında da faaliyet gösterecek şekilde yeniden yapılanan firma, müşterilerine ve çözüm ortaklarına vakit ve ekonomik katma değer sağlıyor.Gastronomi dünyasında edinilen uzun yılların tecrübesiyle tanınan SEKSENDOKUZ, mimar-mühendis Ufuk Çetin’in katılımıyla inşaat sektöründe de etkinlik göstermeye başladı. Yenilenen ortaklık yapısıyla işin uygulama tarafını da üstlenen firma, ürettiği projeleri hayata geçirme sürecinde saha kontrolü ve inşaat alanında da varlık gösterecek.


SEKSENDOKUZ, müşterilerine anahtar teslim hizmet sunarak tasarımdan proje uygulamaya, ürün tedariğinden proje yönetimine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Ayrıca, Türkiye'de üretilen ürünleri kullanarak uluslararası projelerde de başarı sağlıyor. Amerika başta olmak üzere Kıbrıs, Özbekistan ve Cenevre gibi ülkelerdeki projeleriyle uluslararası alanda etkinliğini artırıyor.


SEKSENDOKUZ, yeniden yapılanma ve yeni ortaklık yapısıyla sektöre getirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettirecek.Comentários


bottom of page